• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

  • 021-86095721

دوره DBA یکساله ( حضوری یا ترکیبی )

دوره DBA  دانشگاه تهران (حضوری یا ترکیبی)

دوره آنلاین MBA   دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران بگونه‌ای طراحی شده است تا مدیران، کارآفرینان و یا علاقمندان که به دلایل مختلف اعم از شرایط حاکم ( کرونا)، نداشتن زمان کافی جهت حضور در کلاس‌ها، و یا سختی تردد از سایر شهرها و … بتوانند در این دوره ها شرکت نمایند. بطور مختصر تمرکز دوره DBA یکساله دانشگاه تهران به شرح زیر است :

– یادگیری قواعد کسب و کار

– دستیابی به موقعیت‌های شغلی بهتر

– گسترش ارتباطات و شبکه سازی کاری

– کسب مهارت‌های عملی و تخصصی به همراه آموزش‌های آکادمیک

– آشنایی با بروزترین مسائل مدیریتی و دنیای کسب و کار

دانش‌پذیران این امکان را دارند با توجه به شرایط خود، میتوانند یا در دوره DBA دانشگاه تهران بصورت حضوری ثبت نام کنند و یا در دوره مجازی DBA دانشگاه تهران ( آنلاین ) شرکت نمایند.

جهت مشاهده دروس و سرفصل های دوره‌ DBA کلیک کنید

نحوه برگزاری  و زمانبندی دوره DBA دانشگاه تهران

نحوه ارائه دروس در دوره DBA بصورت حضور در کلاس در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران می‌باشد. یکی از مزیت‌های دوره MBA دانشگاه تهران بصورت حضوری این است که بصورت متمرکز نیز یعنی هم آنلاین و هم حضوری برگزار می‌شود و دانش‌پذیران این امکان را دارند با توجه به شرایط خود، انتخاب کنند که به چه صورت میخواهند دوره DBA را سپری کنند. این دوره در روزهای جمعه هر هفته به مدت یکسال و هر هفته دو کلاس تشکیل و برگزار می‌شود.

گواهینامه  DBA دانشگاه تهران

دریافت گواهینامه دوره مدیریت عالی کسب و کار یاDBA  یکساله دانشگاه تهران (با امکان ترجمه، تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه(

هزینه دوره آنلاین DBA  دانشگاه تهران

هزینه دوره DBA دانشگاه تهران 20.800.000 تومان می‌باشد که این مبلغ را می‌توانید در طی شش قسط در طول دوره پرداخت کنید.

شرایط اقساط: پیش پرداخت نقدی : 4,8۰۰,۰۰۰ تومان

قسط دوم با فاصله دو ماه از اولین پرداخت : 3,200,۰۰۰ تومان

قسط سوم با فاصله چهار ماه از اولین پرداخت : 3,200,۰۰۰ تومان

قسط چهارم با فاصله شش ماه از اولین پرداخت : 3,200,۰۰۰ تومان

قسط پنجم با فاصله هشت ماه از اولین پرداخت : 3,200,۰۰۰ تومان

قسط ششم با فاصله ده ماه از اولین پرداخت : 3,200,۰۰۰ تومان

شرایط شرکت و ثبت نام در DBA دانشگاه تهران

برای شرکت در دوره DBA دانشگاه تهران باید حداقل مدرک کارشناسی ارشد یا گواهینامه دوره MBA و همچنین سوابق مدیریتی داشته باشید و بعد از کسب نمره قبولی و موفقیت در مصاحبه ورودی میتوانید در دوره دی بی ای ثبت نام کنید. افرادی که مدرک کارشناسی ارشد ندارند در صورتیکه سوابق مدیریتی قابل توجهی داشته باشند می‌توانند مدارک خود را ارسال کنند و بعد از بررسی و تایید رزومه متقاضی، در مصاحبه شرکت کرده و در صورت کسب نمره قبولی در این دوره شرکت کنند.ج

ماموریت مرکز آموزش های کاربردی: متعهدیم به توسعه، نشر و دانش روز کسب و کار برای کمک به سازمانها و نهادها برای ارتقاء جایگاه رقابتی شان، ایفای بهتر رسالتشان. ما برآنیم تا کمک کنیم بنگاه ها؛ هوشمندانه‏ تر و رقابتی ‏تر عمل نماید. ما بر این باوریم که فائق آمدن بر چالش‏های پیش‏روی فضای کسب و کار کشور نیازمند توانمندسازی سرمایه های انسانی کشور است.

آدرس ما

تلفن تماس

logo   تمامی حقوق برای وبسایت efut محفوظ است.