دوره DBA  دانشگاه تهران (یکساله – آنلاین)

دوره آنلاین DBA   دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران بگونه‌ای طراحی شده است تا مدیران، کارآفرینان و یا علاقمندان که به دلایل مختلف اعم از شرایط حاکم ( کرونا)، نداشتن زمان کافی جهت حضور در کلاس‌ها، و یا سختی تردد از سایر شهرها و … بتودر این دوره ها شرکت نمایند. بطور مختصر تمرکز دوره DBA یکساله دانشگاه تهران به شرح زیر است :

– به کارگیری دانش مدیریتی برای حل عارضه های سازمانی

– ارتقاء توانایی تدوین، اجرا و کنترل استراتژی‌های سازمانی

– ایجاد تفکر استراتژیک و ارتقا مهارت‌های ادراکی-تحلیلی

– آموزش روش‌های تحقیق و آینده پژوهی و توسعه مهارت های پژوهشی

– کسب مهارت‌های تصمیم گیری و تصمیم سازی در سطح پیشرفته

– جایگزین کردن رهبری سازمانی به جای شیوه‌های معمول مدیریت منابع انسانی و …

نحوه ارائه دروس در دوره  آنلاین DBA بصورت آنلاین می‌باشد.

دانش‌پذیران این امکان را دارند با توجه به شرایط خود، میتوانند یا در دوره DBA دانشگاه تهران بصورت حضوری  یا (ترکیبی از حضوری و آنلاین) ثبت نام کنند و یا در دوره مجازی DBA دانشگاه تهران ( آنلاین ) شرکت نمایند.

جهت مشاهده دروس و سرفصل های دوره‌ DBA کلیک کنید

نحوه برگزاری  و زمانبندی دوره DBA دانشگاه تهران

کلاس ها بصورت آنلاین در روزهای دوشنبه و سه شنبه از ساعت 18 الی 21  یا در روزهای پنج‌شنبه و جمعه از ساعت 13 الی 16 خواهد بود. قابل ذکر است با توجه به تقویم آموزشی و زمان‌بندی امکان تغییر روز و ساعت توسط اساتید مقدور است و در صورت تغییر زمانبندی در طول دوره از طریق کارشناس آموزش دفتر مرکزهای کاربردی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران اطلاع رسانی خواهد شد.

گواهینامه  DBA دانشگاه تهران

دریافت گواهینامه دوره مدیریت عالی کسب و کار یا DBA یکساله دانشگاه تهران (با امکان ترجمه، تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه(


شرایط شرکت در DBA  دانشگاه تهران

برای شرکت در دوره آنلاین DBA دانشگاه تهران باید حداقل مدرک کارشناسی ارشد یا گواهینامه دوره MBA داشته باشید. در غیر اینصورت نیاز است که در مصاحبه شرکت کنید و سوابق مدیریتی کافی در رزومه‌تان داشته باشید.