• هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

  • 021-86095721

دوره MBA یکساله ( آنلاین)

دوره MBA  دانشگاه تهران (یکساله – آنلاین)

دوره آنلاین MBA   دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران بگونه‌ای طراحی شده است تا مدیران، کارآفرینان و یا علاقمندان که به دلایل مختلف اعم از شرایط حاکم ( کرونا)، نداشتن زمان کافی جهت حضور در کلاس‌ها، و یا سختی تردد از سایر شهرها و … بتودر این دوره ها شرکت نمایند. بطور مختصر تمرکز دوره MBA یکساله دانشگاه تهران به شرح زیر است :

– یادگیری قواعد کسب و کار

– دستیابی به موقعیت‌های شغلی بهتر

– گسترش ارتباطات و شبکه سازی کاری

– کسب مهارت‌های عملی و تخصصی به همراه آموزش‌های آکادمیک

– آشنایی با بروزترین مسائل مدیریتی و دنیای کسب و کار

– نحوه ارائه دروس در دوره  آنلاین MBA بصورت آنلاین می‌باشد.

دانش‌پذیران این امکان را دارند با توجه به شرایط خود، میتوانند یا در دوره MBA دانشگاه تهران بصورت حضوری ثبت نام کنند و یا در دوره مجازی MBA دانشگاه تهران ( آنلاین ) شرکت نمایند.

جهت مشاهده دروس و سرفصل های دوره‌ MBA کلیک کنید

نحوه برگزاری  و زمانبندی دوره MBA دانشگاه تهران

کلاس ها بصورت آنلاین در روز پنج شنبه هر هفته خواهد بود. قابل ذکر است با توجه به تقویم آموزشی و زمان‌بندی امکان تغییر روز و ساعت توسط اساتید مقدور است و در صورت تغییر زمانبندی در طول دوره از طریق کارشناس آموزش دفتر مرکزهای کاربردی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران اطلاع رسانی خواهد شد.

گواهینامه  MBA دانشگاه تهران

دریافت گواهینامه دوره مدیریت کسب و کار یاMBA  یکساله دانشگاه تهران (با امکان ترجمه، تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه(

 

هزینه دوره آنلاین MBA  دانشگاه تهران

هزینه دوره MBA دانشگاه تهران مبلغ 13.800.000 تومان می‌باشد که  این مبلغ را می‌توانید در طی پنج قسط در طول دوره پرداخت کنید.

شرایط اقساط: پیش پرداخت ( قسط اول) نقدی : ۳,8۰۰,۰۰۰ تومان

قسط دوم با فاصله دو ماه از اولین پرداخت : 2,500,۰۰۰ تومان

قسط سوم با فاصله چهار ماه از اولین پرداخت : 2,500,۰۰۰ تومان

قسط چهارم با فاصله شش ماه از اولین پرداخت : 2,500,۰۰۰  تومان

قسط پنجم با فاصله هشت ماه از اولین پرداخت : 2,500,۰۰۰  تومان


 

شرایط شرکت در MBA  دانشگاه تهران

برای شرکت در دوره آنلاین MBA دانشگاه تهران باید حداقل مدرک کارشناسی داشته باشید. در غیر اینصورت نیاز است که در مصاحبه شرکت کنید و سوابق مدیریتی کافی در رزومه‌تان داشته باشید 

ماموریت مرکز آموزش های کاربردی: متعهدیم به توسعه، نشر و دانش روز کسب و کار برای کمک به سازمانها و نهادها برای ارتقاء جایگاه رقابتی شان، ایفای بهتر رسالتشان. ما برآنیم تا کمک کنیم بنگاه ها؛ هوشمندانه‏ تر و رقابتی ‏تر عمل نماید. ما بر این باوریم که فائق آمدن بر چالش‏های پیش‏روی فضای کسب و کار کشور نیازمند توانمندسازی سرمایه های انسانی کشور است.

آدرس ما

تلفن تماس

logo   تمامی حقوق برای وبسایت efut محفوظ است.