0
  • محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد

University of Tehran

MBA & DBA Courses

مشاوره سریع

دوره های کاربردی

آموزش‌های مهارت محور با هدف ارتقا سطح دانش همراه با ارائه مدرک

اساتید دوره

اساتید دانشگاه تهران و همکاری با مدرسان مورد تایید دانشگاه تهران

کارگاه های آموزشی

برگزاری همایش‌ها ،کارگاه‌ها و رویدادهای علمی و آموزشی

دوره MBA

دوره MBA شامل دانش و مهارت‌های نوین و کاربردی است که علاوه بر کمک به ایجاد نگرش مدیریتی در افراد؛ ابزارها و تکنیک‌های مورد نیاز برای رویارویی با چالش‌های کسب و کار را نیز در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد…

در دوره MBA، شما علاوه بر آشنایی با مفاهیم و ساختارهای اساسی علم مدیریت، با جنبه‌های مختلف مدیریت یک کسب‌وکار مانند برنامه‌ریزی راهبردی، مدیریت بازاریابی، مدیریت مالی، حسابداری، مدیریت منابع انسانی و مدیریت عملیات آشنا می‌شوید و با مطالعه عمیق‌تر و مهارت‌آموزی بیشتر در گرایش انتخابی خود، در حوزه تخصصی مورد نظرتان، حرفه‌ای می‌شوید.

دوره DBA

دوره DBA یکساله دانشگاه تهران – دانشکده اقتصاد با قرار گرفتن در بالاترین سطح مدیریت عالی کسب‌وکار، برای مدیران حرفه‌ای و کارشناسان ارشدی طراحی شده است که دارای تجربه مدیریت یک بنگاه تجاری هستند.

فارغ‌التحصیلان این دوره قادر خواهند بود مدیریتی نوین با رویکردی نوآورانه و آینده‌نگر را در سازمان خود، با توجه به پویایی‌های عصر حاضر و اهداف آتی، به اجرا درآورند.

دوره های تخصصی

سوالات متداول

دوره های MBA و DBA یکساله چیست ؟

دوره های مدیریت کسب وکار دانشگاه تهران شامل دوره MBA و دوره DBA  می‌باشد. این دوره‌ها بگونه‌ای طراحی شده است تا دانشپذیران به انتخاب خود، بصورت حضوری یا آنلاین در کلاس‌ها شرکت کنند.

دوره MBA و DBA یکساله دانشگاه تهران- دانشکده اقتصاد چه گرایش هایی دارد؟

دوره MBA و DBA دانشگاه تهران در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران در گرایش های مختلفی از جمله گرایش استراتژی ، بازاریابی، مالی و مدیریت پروژه، بازار سرمایه برگزار میگردد.

طول دوره MBA و DBA دانشگاه تهران – دانشکده اقتصاد چقدر است ؟

دوره MBA دارای تقویم آموزشی یکساله یعنی 12 ماه معادل 250 ساعت آموزشی است. دوره DBA یکساله نیز یک برنامه یکساله معادل 350 ساعت آموزشی است اما به دلیل ارائه پروپوزال یا پروژه حداکثر 16ماه طول می‌کشد. 

هزینه دوره های MBA و DBA چقدر است؟ و همچنین شرایط پرداخت؟

جهت استعلام هزینه‌های دوره های MBA، DBA می‌توانید از صفحه هر دوره اطلاعات کسب کنید و یا با کارشناس آموزش تماس بگیرید.

هزینه دوره MBA 

هزینه دوره مجازی MBA

هزینه دوره DBA

آیا در پایان دوره های مدیریت کسب و کار به من گواهی تعلق می‌گیرد؟

بله، به دانش‌پذیران گواهی‌نامه رسمی از دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران ارائه خواهد شد.