سمــــــینار رایـگان درک رخــداد

مدرس : جناب آقای ایران پناه

این سمینار بصورت حضوری در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران برگزار میگردد

محل برگزاری کارگاه

دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران

هزینه کارگاه

رایگان

مدت زمان کارگاه

2 ساعت ( از ساعت 10 الی 12)

در سمینار درک رخداد، هدف آموزش، استفاده از روش سیستم ترجمه عینی مغز در درک رخدادها در راستای جلوگیری از حاکم شدن فضای عدم قطعیت ( آشفتگی ذهنی)، فلج تصمیم گیری و عمل با توجه به شرایط حاکم بر صفحه بازی دیروز، امروز و فرداست.

زمان و محل برگزاری سمینار

سمینار درک رخداد

با توجه به شرایط حال حاضر و مواجه با محرک های برق اسای اقتصادی، سیاسی و فرهنگی الزام به کسب ابزار و مهارتی در راستای درک گذشته، حال و آینده دلیلی برای برگزاری این سمینار است.

نحوه برگزاری سمینار درک رخداد

این سمینار در روز پنجشنبه بصورت حضوری در سالن همایش دانشکده اقتصاد برگزار میگردد.

روز سمینار : پنج شنبه

تاریخ : بعد از تکمیل ظرفیت اطلاع رسانی خواهد شد

مدت : 2 ساعت ( از ساعت 10 الی 12)

 

سایر سمینارها و کارگاه های دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران

در مرکز آموزشهای کاربردی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران ، سمینارها و کارگاه های مختلفی در حوزه مدیریت و سرمایه گذاری برگزار میگردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

دوره های MBA و DBA دانشگاه تهران

دوره های کاربردی و مهارت محور مدیریتی

دوره MBA دانشگاه تهران

دوره MBA

یکی از رشته ها و دوره‌های  مدیریتی که در سالهای اخیر در ایران با استقبال عمومی مدیران و کارآفرینان رو به رو شده است دوره MBA است. دوره MBA یا مدیریت کسب و کار، به واسطه آموزش‌های مفید و کاربردی که به متقاضیان ارائه داده است توانسته نظر بسیاری از صاحبان کسب و کار را به خود جلب کند.

دوره DBA دانشگاه تهران

دوره DBA

هدف دوره دی بی ای یا مدیریت عالی کسب و کار، پرورش مدیران موفق و با‌ انگیزه و رشد قابلیت ها و مهارت های کاری آنان به منظور بهبود فرآیند مدیریتی در سازمان است که می خواهند یک گام از رقیبان خود فراتر بروند تا بتوانند از دانش و مهارت های آموخته شده، در محیط عملیاتی و حقیقی کسب و کار استفاده کنند.

دوره MBA دانشگاه تهران

آزمون‌های مدیریتی

با طراحی سوالات مربوط به دروس دوره های مدیریت کسب و کار و  آزمون هایی با هدف پتانسیل سنجی قدرت افراد در رهبری سازمان ها و افراد، مرکز آموزش های کاربردی سعی نموده است تا افراد بتوانند خودشان را  محک بزنند. اگر علاقمند هستید تا خود را به چالش بکشید پس شروع کنید

فرم ثبت نام در سمینار درک رخداد