دوره MBA دانشگاه تهران

تخفیف ویژه ثبت نام تا 25 اسفند ماه 1401

دوره یکساله MBA دانشگاه تهران

250 ساعت آموزشی

شهریه دوره با احتساب 20 درصد تخفیف:  15.600.000 تومان

20 درصد تخفیف ویژه دوره MBA تا پایان بهمن ماه ( شهریه دوره نوزده میلیون و پانصد هزار تومان است که با احتساب 20 درصد تخفیف، شهریه دوره MBA، پانزده میلیون و ششصد هزار تومان میگردد)

  • ده درصد تخفیف ویژه پرداخت نقدی
  • پرداخت اقساط: واریز 3.600.000 موقع ثبت نام والباقی مبلغ طی 6 قسط بصورت ماهیانه از زمان شروع دوره ( ماهیانه دو میلیون تومان)

کلاس ها بصورت حضوری همراه با پخش آنلاین در دانشگاه برگزار میگردد و هر هفته ویس یا ویدئو کلاس ها ضبط میگردد و در اختیار دانشپذیران قرار میگیرد.

دوره MBA یکساله دانشگاه تهران

مرکز آموزشهای کاربردی دانشکده اقتصاد

دوره MBA، فرصتی است جهت یادگیری، کسب و توسعه دانش و مهارت‌های مدیریتی با هدف تغییر نگرش

یکی از رشته ها و دوره‌های  مدیریتی که در سالهای اخیر در ایران با استقبال عمومی مدیران و کارآفرینان رو به رو شده است دوره MBA است. تحصیل در دوره MBA به صاحبان و مدیران کسب و کارها ( از سازمان‌های بزرگ دولتی و خصوصی تا کسب و کارهای کوچک و استارت‌اپ‌ها) و حتی افرادی که به تازگی وارد فضای کسب و کار شده‌اند یا میخواهند بشوند،  مهارت‌های مدیریتی را بصورت کاربردی و عملی بیاموزد. دوره MBA یا مدیریت کسب و کار، به واسطه آموزش‌های مفید و کاربردی که به متقاضیان ارائه داده است توانسته نظر بسیاری از صاحبان کسب و کار را به خود جلب کند.

مهلت ثبت نام : تا پایان بهمن ماه

نحوه ارزیابی : پروژه

معرفی گرایش های MBA دانشگاه تهران

دوره مدیریت استراتژی

MBA گرایش مدیریت استراتژی

دوره MBA گرایش استراتژی شامل برنامه ریزی استراتژیک، کارآفرینی سازمانی، تفکر استراتژیک، تحلیل دینامیک سیستم‌ها، یادگیری سازمانی، رهبری سازمانی و غیره است.

اطلاعات بیشتر
MBA گرایش مدیریت مارکتینگ

MBA گرایش بازاریابی

با گرفتن مدرک MBA در فروش و بازاریابی، می‌توان به شرکت‌ها کمک کرد و شما می‌توانید به عنوان مدیر بازاریابی، مدیر تبلیغات، مدیر برند، مدیر فروش، مشاور و تحلیلگر بازار، مدیر محصول و… کار کنید.

اطلاعات بیشتر
MBA دانشگاه تهران

MBA گرایش مدیریت مالی

گرایش مالی MBA شاید پرکاربردترین این دوره‌ها باشد که همیشه فرصت‌های شغلی خوبی در بازار کار دارد. در این گرایش مسائل مالی و اقتصادی مربوط به سازمان‌ها و شرکت‌ها بررسی میشود.

اطلاعات بیشتر
MBA گرایش مدیریت پروژه

MBA گرایش مدیریت پروژه

گرایش مدیریت پروژه MBA یکی از محبوب‌ترین گرایش‌ها است.با تكيه بر دانش، سازمان‌ها توانسته‌اند تا هرچه بهتر به اهداف پروژه‌ها كه شامل محدوده، زمان و هزينه است، دست يابند.

اطلاعات بیشتر