0
  • محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد

دوره مجازی MBA

دوره یکساله MBA دانشگاه تهران

250 ساعت آموزشی

شهریه دوره شانزده میلیون و هشتصد هزار تومان است 

  • ده درصد تخفیف پرداخت نقدی
  • پرداخت اقساط: واریز 3.800.000 تومان موقع ثبت نام و الباقی مبلغ طی 5 قسط بصورت ماهیانه از زمان شروع دوره ( مبلغ هر قسط : 2.600.000 تومان)

بصورت آنلاین از طریق پلتفرم اسکای روم برگزار می‌گردد. 

دوره MBA آنلاین دانشگاه تهران

مرکز آموزشهای کاربردی دانشکده اقتصاد

دوره MBA، فرصتی است جهت یادگیری، کسب و توسعه دانش و مهارت‌های مدیریتی با هدف تغییر نگرش

یکی از رشته ها و دوره‌های  مدیریتی که در سالهای اخیر در ایران با استقبال عمومی مدیران و کارآفرینان رو به رو شده است دوره MBA است. تحصیل در دوره MBA به صاحبان و مدیران کسب و کارها ( از سازمان‌های بزرگ دولتی و خصوصی تا کسب و کارهای کوچک و استارت‌اپ‌ها) و حتی افرادی که به تازگی وارد فضای کسب و کار شده‌اند یا میخواهند بشوند،  مهارت‌های مدیریتی را بصورت کاربردی و عملی بیاموزد. 

دوره MBA یا مدیریت کسب و کار، به واسطه آموزش‌های مفید و کاربردی که به متقاضیان ارائه داده است توانسته نظر بسیاری از صاحبان کسب و کار را به خود جلب کند.

دوره آنلاین MBA گرایش مارکتینگ

گرایش بازاریابی MBA یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین گرایش‌های رشته‌ی مدیریت کسب‌وکار است. MBA گرایش بازاریابی شامل مطالعه پیشرفته تحقیقات و تحلیل بازار، قیمت گذاری، تبلیغات، فروش، توزیع، طراحی محصول و سایر مفاهیم بازاریابی است.
معرفی دوره MBA بازاریابی

دوره MBA گرایش بازاریابی

دوره MBA گرایش بازاریابی

مدت دوره :یکسال ( 250 ساعت آموزشی )

روزهای برگزاری دوره : پنچ شنبه ها 

دوره آنلاین MBA گرایش استراتژی

گرایش استراتژی دوره MBA به دانشجویان تفکر استراتژیک مورد نیاز را می‌دهد. سرفصل‌های دوره MBA گرایش استراتژی شامل کارآفرینی سازمانی، مدیریت تحول سازمانی، تفکر استراتژیک، ، یادگیری سازمانی، رهبری سازمانی و غیره است.
معرفی دوره MBA استراتژی

دوره MBA گرایش استراتژی

دوره MBA گرایش استراتژی

مدت دوره :یکسال ( 250 ساعت آموزشی )

روزهای برگزاری دوره : پنج شنبه ها

زمان و نحوه برگزاری دوره

دوره MBA به صورت یکساله بوده که دانشپذیران در مجموع 250 ساعت آموزشی را سپری می‌نمایند. برای سهولت در امر تحصیل عزیزان شاغل، کلاس‌ها به انتخاب متقاضیان و در روزهای دوشنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه به شرح زیر برگزار می‌گردد:

مدت دوره : یکسال - 250 ساعت

نحوه ارزیابی : پروژه