دوره MBA و DBA دانشگاه تهران

دکتر سعید اسمعیل لو از اساتید دوره های MBA و DBA دانشگاه تهران هستند. ایشان بیش از 20 سال تجربه همکاری با برندهای معتبر ایرانی و بین المللی را در کارنامه خود دارد.

ایشان تاکنون به عنوان مدرس دوره هایی چون بازاریابی تجاری،روش های بازاریابی، نورومارکتینگ و… در بسیاری از دانشگاهها و کنفرانس‌های بین‌المللی و منطقه‌ای سخنرانی کرده اند.  در سال 1398 با هدف و تمرکز در زمینه ارائه خدمات مشاوره و اجرایی بازاریابی و فروش به شرکت های چندملیتی و محلی تمرکز با شرکت توسعه کسب و کار نیروانا را راه اندازی نموده است .

تجربه وی حاصل انجام پروژه های مختلف فروش و بازاریابی برای برندهای متنوع از صنایع متفاوت خصوصی و دولتی و چندملیتی در زمینه بازاریابی تجاری و بازاریابی عصبی میباشد. ایشان تاکنون به بیش از 30 برند بین المللی در زمینه عرضه کالا به بازار، شناسایی بازار هدف، توانمندسازی و آموزش تیم های فروش و بازاریابی، انتخاب توزیع کننده، عقد قراردادهای فروش و بازاریابی، استراتژی های لانچ محصولات جدید به بازار هدف مشاوره داده اند.

دکتر سعید اسمعیل لو، سمت‌های مدیریتی ارشد را در شرکت‌های مختلف برعهده داشته اند که بطور قابل توجهی در رشد و افزایش سهم بازار محصولات آنان نیز نقش داشته اند و تاکنون  و در آن‌ها نظرات تخصصی در مورد بازاریابی تجاری و روش های بازاریابی مرتبط با بازار ایران ارائه کرده اند.

سعید اسمعیل لو درس‌هایی همچون  بیزینس اتیکت ، بازاریابی عصبی  را در دوره های MBA حضوری و آنلاین و دوره‌های DBA حضوری و آنلاین تدریس می‌کند.

Cryptocurrency
کارگاه ها و سمینارها
دانشکده اقتصاد

Cryptocurrency course

منتخب آموزش های لجستیک و زنجیره تامین دوره های برتر مدیریتی در دانشگاه تهران مشاهده

ادامه مطلب »

جلسه معارفه دوره MBA دانشگاه تهران با حضور استاد اسمعیل لو

مشاوره و ثبت نام

اگر سوالی درباره دوره MBA دانشگاه تهران و یا قصد ثبت نام دارید لطفا با ما در تماس باشید.