0
  • محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد

دوره های صد ساعته تخصصی

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دوره مدنظر خود را انتخاب کنید

دوره های MBA

دوره mba بازاریابی

دوره MBA مدیریت بازاریابی

روش‌های نوین بازاریابی برای رشد و توسعه کسب و کار

دوره mba یکساله

دوره MBA مدیریت استراتژی

استراتژی های توسعه بازار و رشد کسب و کار در شرایط نامطلوب اقتصادی

دوره mba مالی

دوره MBA مدیریت مالی

برنامه‌ریزی و کنترل بودجه و هزینه‌های کسب و کار با تأکید بر بهره‌وری سرمایه‌گذاری

دوره mba مجازی

دوره MBA مدیریت پروژه

مدیریت پروژه‌های پیچیده و چالش‌های مدیریتی در پروژه‌های چند منظوره

دوره های DBA

دوره dba با مدرک بین المللی

دوره DBA

پیشروی در مدیریت کسب و کار با DBA
با دوره‌ی مدیریت کسب و کار DBA، به دنیایی از استراتژی‌های پایگاه داده شامل رویکردها، روش‌ها و تصمیماتی دست یافته و کسب و کار خود را به موفقیت هدایت کنید
این دوره شامل مباحثی مانند تحلیل اقتصاد بین الملل، تجارت بین الملل با رویکرد اقتصادی است. همچنین در این دوره، به موضوعات مدیریت کسب و کار نیز پرداخته می‌شود، که شامل مباحثی مانند برنامه‌ریزی، مدیریت منابع، ارتباطات با مشتریان و تصمیم‌گیری‌های استراتژیک می‌شود.
در کل، دوره مدیریت کسب و کار DBA به شما کمک می‌کند مهارت‌های لازم برای مدیریت کسب و کار را به دست آورید.

دوره های mba و dba دانشگاه تهران

دوره DBA بازاریابی و فروش

این دوره، با ترکیب دانش فنی و مدیریتی، یکی از بهترین راه‌های رشد در حوزه‌ی بازاریابی و فروش به حساب می‌آید. با شرکت در این دوره،
شما به عنوان یک DBA حرفه‌ای واجد توانایی‌های مدیریتی نیز خواهید بود. این مهارت‌های مدیریتی شامل توانایی‌هایی مانند برنامه‌ریزی، بودجه‌بندی، تصمیم‌گیری‌های استراتژیک و ارتباط با مشتریان هستند. با استفاده از این مهارت‌ها، شما می‌توانید در زمینه‌ی بازاریابی و فروش، بهبود عملکرد شرکت خود را ایجاد کنید و به سرعت در صنعت پیشرفت کنید.
در نتیجه، این دوره می‌تواند برای کسانی جذاب باشد که به دنبال توسعه مهارت‌های DBA خود هستند و به دنبال گسترش حوزه‌ی کاری خود در زمینه‌ی بازاریابی و فروش می‌باشند.

دوره DBA مدیریت شهری

دوره DBA مدیریت شهری به دانشجویان مهارت‌های مورد نیاز برای مدیریت شهرها و شهرنشینی را آموزش می‌دهد. در این دوره، دانشجویان با مفاهیم و تکنیک‌های مرتبط با طراحی، برنامه‌ریزی، مدیریت و پایش شهرها آشنا می‌شوند. در این دوره با مباحثی مانند مدیریت شهری، توسعه شهری، اقتصاد شهری، محیط زیست شهری و مشکلات اجتماعی شهری آشنا می‌شوند.
در حین دوره مدیریت شهری، دانشجویان می‌توانند تحقیقات خود را در زمینه‌های مختلف مربوط به مدیریت شهری انجام دهند و ارائه پروژه های پیشرفته و نوآورانه را به عنوان نتیجه‌ی کار خود ارائه دهند. این دوره برای افرادی که به دنبال شغلی در حوزه مدیریت شهری هستند و یا به دنبال تحصیلات پیشرفته در این حوزه می‌باشند، مناسب است.

سوالی برایتان پیش آمده؟

از طریق فرم روبه رو با ما در ارتباط باشید تا همکاران ما پاسخگوی شما باشند

سایر کارگاه های کوتاه مدت