0
  • محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد

دوره MBA و DBA دانشگاه تهران

مدیریت کارآفرینی: عبور از ریسک ها و استفاده از فرصت ها

به حداکثر رساندن سودآوری از طریق مدیریت کارآمد تجاری

دوره مدیریت کسب و کار

دوره‌های مدیریت کسب و کار مانند MBA (Master of Business Administration) یا DBA (Doctor of Business Administration) برای افرادی که به دنبال توسعه حرفه‌ای و کارآفرینی هستند، بسیار حائز اهمیت هستند. دلایل زیادی وجود دارد که بهترین چارچوب برای تحصیل در این دوره‌ها را تشکیل می‌دهد.

دوره های MBA

دوره mba بازاریابی

دوره MBA مدیریت بازاریابی

روش‌های نوین بازاریابی برای رشد و توسعه کسب و کار

دوره mba یکساله

دوره MBA مدیریت استراتژی

استراتژی های توسعه بازار و رشد کسب و کار در شرایط نامطلوب اقتصادی

دوره mba مالی

دوره MBA مدیریت مالی

برنامه‌ریزی و کنترل بودجه و هزینه‌های کسب و کار با تأکید بر بهره‌وری سرمایه‌گذاری

دوره mba مجازی

دوره MBA مدیریت پروژه

مدیریت پروژه‌های پیچیده و چالش‌های مدیریتی در پروژه‌های چند منظوره

دوره MBA بازار سرمایه

بازار سرمایه یکی از پیچیده‌ترین و پویاترین بخش‌های اقتصادی جهان است و داشتن دانش و تخصص در این حوزه، می‌تواند کارآفرینان و مدیران در این حوزه را بهبود بخشد. دوره MBA به دانشجویان مفاهیمی را در مورد سرمایه‌گذاری، تحلیل فنی، ارزیابی ریسک و همچنین بازارهای مالی آموزش می‌دهد. این دانش و تخصص، به دانشجویان کمک می‌کند تا مدیریت مالی را در محیط‌هایی با ابهام بالا، همچون بازار سرمایه، به خوبی انجام دهند. مزایای شرکت در دوره MBA:

  1. افزایش دانش و تخصص

  2. بهبود مهارت‌های حرفه‌ای

  3. شبکه‌سازی

  4. رشد حرفه‌ای

  5. توسعه کاری

دوره های DBA

دوره dba با مدرک بین المللی

دوره DBA

پیشروی در مدیریت کسب و کار با DBA
با دوره‌ی مدیریت کسب و کار DBA، به دنیایی از استراتژی‌های پایگاه داده شامل رویکردها، روش‌ها و تصمیماتی دست یافته و کسب و کار خود را به موفقیت هدایت کنید
این دوره شامل مباحثی مانند تحلیل اقتصاد بین الملل، تجارت بین الملل با رویکرد اقتصادی است. همچنین در این دوره، به موضوعات مدیریت کسب و کار نیز پرداخته می‌شود، که شامل مباحثی مانند برنامه‌ریزی، مدیریت منابع، ارتباطات با مشتریان و تصمیم‌گیری‌های استراتژیک می‌شود.
در کل، دوره مدیریت کسب و کار DBA به شما کمک می‌کند مهارت‌های لازم برای مدیریت کسب و کار را به دست آورید.

دوره های mba و dba دانشگاه تهران

دوره DBA بازاریابی و فروش

این دوره، با ترکیب دانش فنی و مدیریتی، یکی از بهترین راه‌های رشد در حوزه‌ی بازاریابی و فروش به حساب می‌آید. با شرکت در این دوره،
شما به عنوان یک DBA حرفه‌ای واجد توانایی‌های مدیریتی نیز خواهید بود. این مهارت‌های مدیریتی شامل توانایی‌هایی مانند برنامه‌ریزی، بودجه‌بندی، تصمیم‌گیری‌های استراتژیک و ارتباط با مشتریان هستند. با استفاده از این مهارت‌ها، شما می‌توانید در زمینه‌ی بازاریابی و فروش، بهبود عملکرد شرکت خود را ایجاد کنید و به سرعت در صنعت پیشرفت کنید.
در نتیجه، این دوره می‌تواند برای کسانی جذاب باشد که به دنبال توسعه مهارت‌های DBA خود هستند و به دنبال گسترش حوزه‌ی کاری خود در زمینه‌ی بازاریابی و فروش می‌باشند.

دوره DBA مدیریت شهری

دوره DBA مدیریت شهری به دانشجویان مهارت‌های مورد نیاز برای مدیریت شهرها و شهرنشینی را آموزش می‌دهد. در این دوره، دانشجویان با مفاهیم و تکنیک‌های مرتبط با طراحی، برنامه‌ریزی، مدیریت و پایش شهرها آشنا می‌شوند. در این دوره با مباحثی مانند مدیریت شهری، توسعه شهری، اقتصاد شهری، محیط زیست شهری و مشکلات اجتماعی شهری آشنا می‌شوند.
در حین دوره مدیریت شهری، دانشجویان می‌توانند تحقیقات خود را در زمینه‌های مختلف مربوط به مدیریت شهری انجام دهند و ارائه پروژه های پیشرفته و نوآورانه را به عنوان نتیجه‌ی کار خود ارائه دهند. این دوره برای افرادی که به دنبال شغلی در حوزه مدیریت شهری هستند و یا به دنبال تحصیلات پیشرفته در این حوزه می‌باشند، مناسب است.

دوره های صد ساعته تخصصی

برای کسب سمت های مدیریتی در هر سازمان، نیاز است که فرد مجهز به مهارت‌های مورد نیاز برای مدیریت و رهبری باشد. دوره‌های تخصصی در این زمینه، به فرد اجازه می‌دهند تا مهارت‌های خود را در زمینه‌های مختلفی مانند مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، مدیریت پروژه، مدیریت مالی و … تقویت کنند و این مهارت‌ها به او کمک می‌کند تا برای کسب سمت مدیریتی مناسب، مراحل مختلف شغلی را با موفقیت طی کند.

علاوه بر این، دوره‌های تخصصی به فرد کمک می‌کنند تا با مسائل پیش‌آمده در شرایط واقعی آشنا شوند و بتوانند با استفاده از دانش و تجربیات خود، بهبود فرایندها و بهره‌وری سازمان را ارتقا دهند.

به طور کلی، دوره‌های تخصصی می‌توانند به فرد در توسعه کاری و شغلی خود کمک کنند و برای کسب سمت‌های مدیریتی مورد نیاز هستند. همچنین، این دوره‌ها به شرکت‌ها کمک می‌کنند تا نیروی متخصص و با تجربه‌ای در حوزه مدیریت درون سازمانی خود داشته باشند و در نتیجه، بهبود عملکرد و سودآوری سازمان را تضمین کنند.

مدیریت کسب و کار mba

سوالی برایتان پیش آمده؟

از طریق فرم روبه رو با ما در ارتباط باشید تا همکاران ما پاسخگوی شما باشند

سایر کارگاه های کوتاه مدت