refresh

دوره MBA دانشگاه تهران

مرکز آموزش‌های کاربردی دانشکده اقتصاد

حضور در بزرگ‌ترین اجتماع مدیران و کارآفرینان کشور

دریافت کارت دانشپذیری دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران

اعطای گواهینامه معتبر و قابل ترجمه رسمی دانشگاه تهران

دوره MBA دانشگاه تهران

دوره MBA دانشگاه تهران یکی از رشته ها و دوره‌های  مدیریتی که در سالهای اخیر در ایران با استقبال عمومی مدیران و کارآفرینان رو به رو شده است دوره MBA است. دوره MBA یا مدیریت کسب و کار، به واسطه آموزش‌های مفید و کاربردی که به متقاضیان ارائه داده است توانسته نظر بسیاری از صاحبان کسب و کار را به خود جلب کند.

دوره MBA چیست؟

دوره MBA دانشگاه تهران، مخفف اصطلاح  Master of Business Administration ( معادل فارسی آن دوره مدیریت  کسب و کار ) است. هدف اصلی دوره MBA تبدیل دانش آکادمیک مدیریتی به مهارتهای کاربردی و اجرایی است به همین علت، نگرش و نگاهِ MBA به مسائلِ حوزه مدیریتی بیش از آنکه پژوهشی و تحقیقاتی باشد، کاربردی و عملی است.

 دوره ” ام بی ای ” با استفاده از دانش کاربردی مدیریتی، درصدد حل مسائل و برطرف کردن چالش های سازمانی و مدیریتی است. دوره MBA یا دوره مدیریت کسب و کار برای کسانی است که میخواهند از علم مدیریت برای بهبود شرایط کسب و کار خود و یا ارائه مشاوره و خدمات مدیریتی به دیگر کسب و کارها استفاده کنند و یا به دنبالِ دانش مدیریتی هستند، اما در زمینه‌های مهندسی، پزشکی ، علوم پایه و سایر رشته‌ها تحصیل کرده‌اند که به دنبال ارتقا و تکمیل مهارتهای مدیریتی خود، در دوره MBA شرکت میکنند.

دوره MBA دانشگاه تهران

ویژگی‌های دوره MBA دانشگاه تهران

دروه یکساله MBA دانشگاه تهران در مرکز آموزش‌های کاربردی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، بگونه‌ای طراحی شده است تا مدیران، کارآفرینان و افرادی که به دلایل مختلف زمان کافی برای تحصیل طولانی مدت را ندارند، بتوانند در این دوره ها شرکت نمایند. تمرکز دوره MBA  یکساله دانشگاه تهران :

نمونه گواهینامه دوره MBA دانشگاه تهران

در پایان دوره و پس از کسب نمره قبولی به دانش‌پذیران، گواهینامه دوره‌ از طرف دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران اعطا خواهد شد. و از دیگر ویژگی‌های این گواهینامه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

>> دارای کد رهگیری و قابلیت استعلام گواهینامه از دانشگاه تهران

آماده ثبت نام هستید؟

برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

همچنین شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره پیرامون دوره‌ها، همه روزه
(حتی جمعه‌ها) از ساعت ۹ صبح الی 18 از طریق واتس اپ با کارشناس آموزش در تماس باشید

سوالات متداول

دوره های MBA و DBA یکساله چیست ؟

دوره های مدیریت کسب وکار دانشگاه تهران شامل دوره MBA و دوره DBA می‌باشد. این دوره‌ها بگونه‌ای طراحی شده است تا دانشپذیران به انتخاب خود، بصورت حضوری یا آنلاین در کلاس‌ها شرکت کنند.

دوره MBA و DBA یکساله دانشگاه تهران- دانشکده اقتصاد چه گرایش هایی دارد؟

دوره MBA و DBA دانشگاه تهران در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران در گرایش های مختلفی از جمله گرایش استراتژی ، بازاریابی، مالی و مدیریت پروژه، بازار سرمایه برگزار میگردد.

طول دوره MBA و DBA دانشگاه تهران – دانشکده اقتصاد چقدر است ؟

دوره MBA دارای تقویم آموزشی یکساله یعنی 12 ماه معادل 350 ساعت آموزشی است. دوره DBA یکساله نیز یک برنامه یکساله معادل 350 ساعت آموزشی است اما به دلیل ارائه پروپوزال 16 ماه طول می‌کشد. 

هزینه دوره های MBA و DBA چقدر است؟ و همچنین شرایط پرداخت؟

جهت استعلام هزینه‌های دوره های MBA و DBA می‌توانید از صفحه هر دوره اطلاعات کسب کنید و یا با کارشناس آموزش تماس بگیرید.

آیا در پایان دوره های مدیریت کسب و کار به من گواهی تعلق می‌گیرد؟

بله، به دانش‌پذیران گواهی‌نامه رسمی از دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران ارائه خواهد شد.

سوالی برایتان پیش آمده؟

از طریق فرم روبه رو با ما در ارتباط باشید تا همکاران ما پاسخگوی شما باشند