0
  • محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد

دوره DBA دانشگاه تهران

Doctorate of Business Administration

طراحی و اجرای استراتژی‌های موفق در دوران تحولات سریع 

به حداکثر رساندن سودآوری از طریق مدیریت کارآمد تجاری

دوره مدیریت کسب و کار

دوره‌های مدیریت کسب و کار مانند   DBA (Doctor of Business Administration) برای افرادی که به دنبال توسعه حرفه‌ای و کارآفرینی هستند، بسیار حائز اهمیت هستند. دلایل زیادی وجود دارد که بهترین چارچوب برای تحصیل در این دوره‌ها را تشکیل می‌دهد.

دوره های DBA

دوره dba با مدرک بین المللی

دوره DBA جنرال

پیشروی در مدیریت کسب و کار با DBA
با دوره‌ی مدیریت کسب و کار DBA، به دنیایی از استراتژی‌های پایگاه داده شامل رویکردها، روش‌ها و تصمیماتی دست یافته و کسب و کار خود را به موفقیت هدایت کنید

دوره های mba و dba دانشگاه تهران

دوره DBA بازاریابی و فروش

این دوره، با ترکیب دانش فنی و مدیریتی، یکی از بهترین راه‌های رشد در حوزه‌ی بازاریابی و فروش به حساب می‌آید. با شرکت در این دوره،
شما به عنوان یک DBA حرفه‌ای واجد توانایی‌های مدیریتی نیز خواهید بود.

دوره DBA مدیریت شهری

دوره DBA مدیریت شهری به دانشجویان مهارت‌های مورد نیاز برای مدیریت شهرها و شهرنشینی را آموزش می‌دهد. در این دوره، دانشجویان با مفاهیم و تکنیک‌های مرتبط با طراحی، برنامه‌ریزی، مدیریت و پایش شهرها آشنا می‌شوند.

برای کسب سمت های مدیریتی در هر سازمان، نیاز است که فرد مجهز به مهارت‌های مورد نیاز برای مدیریت و رهبری باشد. دوره‌های تخصصی در این زمینه، به فرد اجازه می‌دهند تا مهارت‌های خود را در زمینه‌های مختلفی مانند مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، مدیریت پروژه، مدیریت مالی و … تقویت کنند و این مهارت‌ها به او کمک می‌کند تا برای کسب سمت مدیریتی مناسب، مراحل مختلف شغلی را با موفقیت طی کند.

علاوه بر این، دوره‌های تخصصی به فرد کمک می‌کنند تا با مسائل پیش‌آمده در شرایط واقعی آشنا شوند و بتوانند با استفاده از دانش و تجربیات خود، بهبود فرایندها و بهره‌وری سازمان را ارتقا دهند.

به طور کلی، دوره‌های تخصصی می‌توانند به فرد در توسعه کاری و شغلی خود کمک کنند و برای کسب سمت‌های مدیریتی مورد نیاز هستند. همچنین، این دوره‌ها به شرکت‌ها کمک می‌کنند تا نیروی متخصص و با تجربه‌ای در حوزه مدیریت درون سازمانی خود داشته باشند و در نتیجه، بهبود عملکرد و سودآوری سازمان را تضمین کنند.

سوالی برایتان پیش آمده؟

از طریق فرم روبه رو با ما در ارتباط باشید تا همکاران ما پاسخگوی شما باشند

سایر دوره ها و کارگاه ها