دوره استقلال مالی بانوان دانشگاه تهران

استعدادیابی رایگان

در این سمینار، شرکت کنندگان استعدادیابی رایگان میشوند تا فرد بتواند نسبت به توانایی و مهارت های خود آگاه شود و سپس با حمایت ما، راهنمایی میشوند تا بتوانند تیم تشکیل دهند.

آخرین جلسه از این دوره، به صورت یک کارگاه عملی برگزار میگردد و افراد با یکدیگر تشکیل تیم با هدف شکل گیری استارت اپ، شرکت میکنند و در نهایت هدف کارگاه، وارد بازار شدن این افراد و ثبت شرکت می باشد.

دوره استقلال مالی برای بانوان، به مجموعه از فرآیندها و تصمیماتی گفته می‌شود که با هدف داشتن مدیریت بهتر و کسب درآمد بیشتر برای خود، در مورد پول و مالیات و هزینه‌های شخصی، آموزش داده می‌شود. در این دوره، بانوان می‌توانند با شناخت بهتر درباره مدیریت مالی، برنامه‌ریزی درستی برای زندگی خود داشته باشند.

– این دوره به بانوان کمک می‌کند تا شناخت بهتری درباره مدیریت مالی پیدا کنند و با مهارت‌های لازم، به راحتی بتوانند برنامه‌ریزی مالی خود را انجام دهند.

– بانوان با شرکت در این دوره، با راهکارهایی برای کاهش هزینه‌های خود آشنا می‌شوند و درآمد خود را بیشتر می‌کنند.

– با مشارکت در دوره استقلال مالی، بانوان قادر خواهند بود تا برای خود و خانواده‌شان آینده بهتری را ترسیم کنند و از خیال‌های ناامید کنار بیایند.

دکتر کیوان کیان

دکتر حسن کیان در سال 1348 در شهر تهران دیده به جهان گشود. وی پس از گذراندن دوره دبیرستان، کارشناسی خود را در رشته حقوق قضایی از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ کرد. ایشان پس از دوره کارشناسی عازم مالزی شده و دوره کارشناسی ارشد و دکترای نخست خود را در دانشگاه یو پی ام مالزی در رشته جرم شناسی بین المللی به پایان رساند. دکتر کیان همچنین دکترای دوم خود را در رشته مالتی مدیا در دانشگاه ام ام یو مالزی اخذ کرد و پس از آن در دوره های مختلفی از جمله UN modeling در دانشگاه سازمان ملل و کارآفرینی در دانشگاه UPM شرکت کرد.

وی هم اکنون به عنوان مدرس دوره هایی چون مدیریت زمان، UN modeling و… فعالیت کرده میکند. موسسه مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان از جمله ابتکارات ایشان در زمنیه علم استعدادیابی بوده که در سال 1386 با هدف کشف استعداد کودکان و نوجوانان 3 تا 5 سال تاسیس شده است. دکتر کیان دروس حقوق کسب و کار و اصول و فنون مذاکره را در دوره MBA  و DBA دانشگاه تهران ارائه می‌کنند.

مدرس دوره هایی چون مدیریت زمان، UN modeling و…

بنیان‌گذاز موسسه مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان

دکترای مالتی مدیا در دانشگاه ام ام یو مالزی

سایر کارگاه ها و دوره های دانشگاه تهران

دوره mba یکساله

دوره تخصصی مدیریت پروژه

دوره‌ تخصصی مدیریت پروژه به تیم‌های پروژه کمک می‌کنند تا با استفاده از تکنیک‌ها، ابزارها، و فرآیندهای بهینه، پروژه‌ها را به صورت کارآمد و مؤثری مدیریت کنند.

ادامه مطلب »